1.liga - žiaci

 

1.kolo  :  J. Bohunice A- J.Bohunice B 10 : 0

                Body :  T.Hyža a T.Matovič po 3.5/3.5 , L.Čapkovičová 3/3. 

                    Očakávané víťazstvo oveľa skúsenejšieho A-družstva. B-čko hralo v zložení M.Hulík, M.Michalička a K.Makovica, teda len ml.žiaci, bez zraneného A. Rolenčíka. 

 

 

2.kolo  :  J. Bohunice A -    Piešťany-Moravany  4 : 6

                    

            Body :  T.Hyža 2/3.5,   V. Urbanovská 1/3.5 , L.Čapkovičová  1/3. 

                Aj keď hostia majú vo svojom strede výborného Brenessela , verilii sme vo víťazstvo. Žiaľ dievčatám sa nepodarilo poraziť dvojku súpera S.Balážovú, obe prehrali najtesnejším pomerom 2: 3. Pritom vlani ju v Piešťanoch obe zdolali 3 : 1.  Kľúčom k úspechu hostí bola už štvorhra, v ktorej  mal nastúpiť Tomáš Matovič a tiež aj proti Balážovej na ktorú by jeho hra určite platila.  Svojvoľne však na stretnutie neprišiel ...            

 

                          

           J. Bohunice B -    Piešťany-Moravany  5 : 5

                

                Body : A.Rolenčík 2.5/3.5,  M. Hulík 2.5/3.5 ,  M.Michalička 0/1, K.Makovica 0/2 .   

                     Prekvapujúca remíza hneď po prehre A-čka , hostia totiž vynechali zo zostavy Balážovú , ktorá však nakoniec na jednu dvojhru nastúpila , aby zachránila aspoň remízu pre hostí.  Veľmi dobrý výkon podali Adrián Rolenčík a Marek Hulík , ktorý vyhrali aj štvorhru v ktorej nastúpil Brenessel...Obaja jasne zdolali aj B.Jankechovú, ktorá bola proti nášmu A-čku trojkou súpera a museli sa s ňou zapotiť aj naši A-čkari..

 

 

3.kolo  :  Majcichov -  J. Bohunice A  3 : 7 

                    

              Body :  T.Matovič  2.5 /3.5,   V. Urbanovská 2.5/3.5 , L.Čapkovičová  2/3.  

 
                Po vyhratej štvorhre už o našom víťazstve nebolo pochýb. Našim chýbal Tomáš Hyža, ale aj bez neho sme boli favoritmi , čo sa aj potvrdilo. Naši nestačili len na výborného Filipa Krajčoviča , ale Tomáš mu statočne vzdoroval a v najkrajšom dueli stretnutia prehral 2 : 3.
 
 

              Majcichov -  J. Bohunice B   6 : 4 

 

             Body : M.Hulík 2/3.5,   M.Michalička 1/3.5, K.Makovica 1/3 .   

 
                V stretnutí  naši nastúpili bez svojej jednotky A.Rolenčíka , aby si mohli zahrať všetci naši mladší žiaci. Spoľahlivo zahral Marek Hulík, ktorý nestačil len na výborného F.Krajčoviča . Matúš Michalička a Kristián Makovica získali svoje prvé body v 1.lige, no žiaľ na talentovanú P. Krajčovičovú ešte nestačili , ale naznačili, že by sa mohlo s nimi v budúcnosti rátať. 
 
 
 
 

4.kolo  :  J. Bohunice A -    Kúty  7 : 3

                    

            Body :   To.Matovič 2.5/3.5 , V. Urbanovská 2/3,  T.Hyža 1.5/2.5,  L.Čapkovičová  1/1.  

                V dôležitom stretnutí naši žiaci nezaváhali, aj keď nestačili  na najlepšieho hráča hostí Nemčeka. 
 
 
                

               J. Bohunice B -  Kúty  2 : 8

                

                 Body : A. Rolenčík 2/3.5,   M.Michalička 0/3, K.Makovica 0/3.5.  

                        Naši nastúpili bez chorého Mareka Hulíka . Adrián Rolenčík potvrdil stúpajúcu výkonnosť, ostatní na lepších a skúsenejších súperov nestačili.
 
 
 
 

5.kolo  :  Skalica-  J. Bohunice A  0 : 10  

                    

              Body :  T.Hyža 3.5/3.5, T.Matovič  3.5 /3.5,   V. Urbanovská 3/3.  

                    Naši mali uľahčenú úlohu, nakoľko domácim chýbal ich najlepší hráč J.Budinský. To však neznižuje výborný výkon našich, ktorí dovolili domácim uhrať iba jediný set !!   
 
                    
                        

            Skalica-  J. Bohunice B  5 : 5 

               Body : A. Rolenčík 2/3.5,   M. Hulík 2/3.5 , M. Michalička 1/3.  

                    Cenný výsledok nášho družstva . Škoda prehratej štvorhry , naši viedli v treťom sete 6: 0 a predsa ho prehrali ...Celkovo Marek Hulík s Adriánom nehrali v optimálne forme.  Matúš Michalička doplatil na svoju neskúsenosť , ale ukázal perspektívu do budúcna. 

 

6.kolo  :  J. Bohunice A -    Galanta 10 : 0

                        

                  Body :  T.Hyža 3.5/3.5, T.Matovič  3.5 /3.5,   V. Urbanovská 3/3.  

                        Hostia prišli v slabšej zostave a tak naši mali uľahčenú úlohu. Naši prehrali len dva sety , keď Viktorka tak trochu podcenila najlepšieho hráča hostí Tušku , prehrávala 0 : 2 , ale potom zápas otočila vo svoj prospech. Obaja Tomášovci podali bezchybný výkon. Bodaj by sa im tak darilo aj naďalej.
 
 

                  J. Bohunice B -    Galanta   3 : 7

                    Body :  M. Hulík 2/3.5 , M. Michalička 1/3 , K. Makovica 0/3.5 .

                     Podľa očakávania naši nestačili na Tušku , iba Marek Hulík mu dokázal slušne vzdorovať.  Veľmi sľubný výkon podal Kristián Makovica,  aj keď sa mu nepodarilo vyhrať ani jednu dvojhru .   

 
 

7.kolo  :  Leopoldov -  J. Bohunice A  0 : 10  

                    

              Body :  T.Hyža 3.5/3.5, T.Matovič  3.5 /3.5,   L.Čapkovičová 3/3.  

                    S posledným družstvom tabuľky nemali naši žiaci žiadne problémy, domáci vyhrali len jeden set , keď Lucia Čapkovičová na chvíľu povolila v koncentrácii s A.Karabovou.
 
                 

            Leopoldov -  J. Bohunice B  0 : 10  

                         

              Body :  A. Rolenčík 3.5/3.5,   M. Hulík 3.5/3.5 ,  K. Makovica  3/3. 

                    Očakával sa vyrovnanejší zápas, aj keď sme verili vo víťazstvo. Príjemne prekvapil Kristián Makovica, ktorý s prehľadom zvládol všetky svoje dvojhry pomerom 3 : 1. Naopak Marek Hulík sa viac trápil, ale napokon aj on získal tri body.  Na Adriána Rolenčíka domáci evidentne nemali.
                  
 
 

9. kolo  :  Piešťany-Moravany -  J. Bohunice A   5 : 5

              Body :  T.Hyža 2/3.5,  V.Urbanovská 2/3.5,   L.Čapkovičová 1/3. 

                   Na stretnutie sme museli vycestovať bez chorého T. Matoviča , ktorý už druhý krát nenastúpil proti Piešťanom. Aj tak sme dúfali vo víťazstvo, avšak Lucia opäť prehrala so Sárou Balážovou po nervy drásajúcom súboji tesne 2 : 3... Keďže aj Viktória len tesne zvíťazila nad Sárou rovnakým pomerom, napokon môžeme byť spokojný aj s remízou. Avšak rozhodnúť o našom víťazstve mohol aj Tomáš Hyža, keď viedol s jednotkou súpera D.Brenesselom už 2 : 0 na sety , avšak zápas nedokázal dohrať do  víťazného konca... Nádej na celkové prvenstvo však stále reálne žije...
 
 
 

            Piešťany-Moravany -  J. Bohunice A   5 : 5

              Body :   K. Makovica  2/3.5 , M.Hulík 0/3.5 , M. Michalička 0/3.

                    V stretnutí príjemne prekvapil K.Makovica , naopak nedarilo sa Marekovi Hulíkovi , od ktorého sa nejaký bod očakával. Matúš Michalička musí ešte pridať v tréningovom úsilí.

 

10.kolo  :  J. Bohunice A -    Majcichov  7 : 3

                        

                  Body :  T.Hyža 2.5/3.5, T.Matovič  2.5 /3.5,   V. Urbanovská 2/3.

                    Stretnutie sa vyvíjalo podľa očakávania, naši nestačili len na výborného Filipa Krajčoviča, ktorý úspešne boduje aj v 6.lige mužov.  Veľkú šancu mal Tomáš Hyža, ktorý s ním viedol 2:1 na sety, keď začal ako z partesu a prvý set jasne vyhral. Filip nakoniec zápas otočil, možno mu pomohlo aj to, že Tomášovi sa odlepil na jednej strane poťah z rakety, čo ho vyviedli z koncentrácie. Vyrovnaný zápas s Filipom odohrala aj Viktorka , menej sa darilo Tomášovi Matovičovi, avšak po chorobe sa od neho ani lepší výkon nemohol očakávať. 

   

                 J. Bohunice B -    Majcichov  6 :4

                

                  Body :   A. Rolenčík  2/3.5 , M. Hulík 2/3.5 , M. Michalička  2/3.

                        Veľmi cenné víťazstvo nášho družstva, ktoré tak oplatilo rovnakú prehru súperovi  z prvej časti. Treba však povedať, že v prvom stretnutí nehral Adrián Rolenčík , naša jednotka v B-tíme. Príjemne prekvapil Matúš Michalička, ktorý zdolal talentovanú Petronelu Krajčovičovú 3 : 2 . pritom v prvom stretnutí s ňou prehral jasne  0 : 3.  
 
 

11. kolo  :  Kúty -  J. Bohunice A   1 : 9

                   Body :  T.Hyža 3.5/3.5, T. Matovič  2.5 /3.5,   V. Urbanovská 2/2, L.Čapkovičová 1/1.

                        Nečakane impozantné  a skvelé víťazstvo ! Základ víťazstva sa zrodil už vo  štvorhre , ktorú sme napokon vyhrali 3: 2. Chlapci začali výborne, viedli už 2 : 0 na sety, ale domáci zabojovali a vyrovnali na 2 : 2. Tretí set však opäť patril našim a možno aj to rozhodlo. Vo dvojhrách najskô Tomáš Matovič sće podľahol domácej jednotke Nemčekovi , ale to bolo zo strany domácich všetko. Tomáš Hyža po vynikajúcom výkone zdolal Nemčeka v pomere 3 : 1 a bolo prakticky rozhodnuté, lebo Tomáš Matovič aj Viktorka Urbanovská si svoje zápasy ustrážili . Navyše Lucia Čapkovičová, ktorá vystriedala Viktorku porazila Nemčeka rovnako ako Hyža 3 :  1 !  Patrik Nemček tak utrpel prvé dve prehry vo dvojhrách !
 
 

               Kúty -  J. Bohunice B   7 : 3

                     

                   Body :   A. Rolenčík  1.5/3.5 , M. Hulík  1.5/3.5 , K. Makovica  0/3.

                        Naši začali dobre, vyhrali štvorhru, avšak domáci nepostavili najsilnejšiu dvojicu.  Napokon naši mohli aj remizovať, keby Adrián Rolenčík dotiahol dve svoje dvojhry do konca. S oboma bratmi Ralbovskými viedol už 2: 0 na sety a predsa prehral... 
 
 

12. kolo  :   J. Bohunice A   - Skalica A   6 : 4 

                        

                   Body :  T.Hyža 2/3.5, T. Matovič  2 /3.5,   V. Urbanovská 2/2, L.Čapkovičová 0/1.

                        Stretnutie sme potrebovali vyhrať , avšak začiatok nebol dobrý chlapci prehrali štvorhru po nemasnom-neslanom výkone, hoci prvý set vyhrali jasne 11. 3..  Navyše všetci traja prehrali s najlepším hráčom hostí J.Budinským, čo sa viac-menej čakalo.  Našťastie s dvojkou a trojkou súpera si naši poradili a po prehre Piešťan s Kútmi majú na dosah titul majstra kraja ! 
 
 
                    

                J. Bohunice B -  Skalica   3 : 7 

                    

                  Body :   A. Rolenčík  1/3.5 , M. Hulík  1/3.5 , K. Makovica  1/1, M.Michalička 0/2.

                       Proti silnému súperovi dosiahli naši dobrý výsledok , mohol byť aj lepší , avšak A.Rolenčík  prehral veľmi tesne s M.Vašečkom 2: 3.