V poslednom kole ligových súťaží víťazstvá i prehry našich družstiev

14.04.2019 13:33

V poslednom 22. kole ligových súťaží prinieslo našim farbám tri víťazstvá  a dve prehry. A-čko hostilo v stretnutí 2.ligy posledné ŠKP Trnava a zvíťazilo v pomere 11: 7.  Najviac bodov si pripísal Patrik Sýkora , keď zdolal všetkých svojich súperov . Ostatní naši traja hráči (L.Mužila , V.Tibenský, P.Heteš) bodovali na 50 % , keď si všetci pripísali po dva body . Naši tak obsadili 9. priečku v tabuľke a určite sa vyhli priamemu zostupu do 3.ligy. Na základe vývoja  v 1.lige však môžu hrať ešte baráž o udržanie sa s druhým družstvom 3.ligy .  Zápis zo stretnutia: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5126&zapis=599 .

B-čko jasne zvíťazilo nad Križovanmi 16 : 2 , keď hostia opäť nastúpili iba s tromi hráčmi. Už pred týmto stretnutím mali naši  isté 2. miesto v tabuľke 4.ligy a budú hrať baráž o postup do 3.ligy. Zápis: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5128&zapis=394 .

C-čko v poslednom stretnutí 5.ligy podľa očakávania prehralo s druhým družstvom tabuľky Špačincami B  5 : 13 . V stretnutí sa zaskvel Karol Gajdoš ml., ktorý zdolal všetkých svojich súperov , piaty bod pridal Ferko Rolenčík.  Už pre stretnutím bolo isté, že naši obsadia predposlednú priečku v tabuľke  a čaká ich minimálne baráž  o udržanie sa . Zápis : www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5152&zapis=130 . 

D-čko zvíťazilo pomerne nečakane v Trakoviciach 12: 6 , treba však priznať, že domáci , ktorí boli inak favoritmi, nehrali v najsilnejšom zložení. Naše družstvo tak v konečnom poradí obsadilo pekné 6. miesto a v prípade že mladí budú rýchlejšie napredovať , družstvo môže v budúcej sezóne mieriť aj vyššie. Zápis: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5156&zapis=840 . 

Naše najmladšie E-družstvo malo v poslednom kole silného súpera - KST Hlohovec B a navyše nastúpilo bez Tomáša Matoviča , Lucie Čapkovičovej i Adriána Rolenčíka  a tak prehralo vysoko 3 : 15. Všetky tri body našich získala Viktorka Urbanovská . Celkové 11. miesto družstva zo štrnástich družstiev 8.ligy nám zaručuje účasť v 8. lige aj za predpokladu, že by vznikla v budúcej sezóne aj 9.liga. Zápis zo stretnutia : www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/? .soutez=5157&zapis=1022

O termínoch baráží našich družstiev budeme včas informovať !

 

Karol Gajdoš st.