V ligových stretnutiach potešilo iba B-čko.

07.10.2018 18:50

Ani posledný víkend sa našim družstvám príliš nevydaril.  A-čko prehralo v 2.lige na domácich stoloch s favorizovaným A-družstvom V. Úľan 4 : 14. Podrobný zápis : https://www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5126&zapis=483

Naše B-čko si vo 4.lige poradilo s C-čkom V.Úľan 16 : 2, keď hostia nastúpili len s tromi hráčmi , čo však neznižuje výborný výkon našich hráčov. Zápis :www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5128&zapis=278 .

C-družstvo v stretnutí 5.ligy tesne prehralo doma so Suchou A   8: 10 . Škoda , lebo naši vyhrali obe štvorhry , avšak vo dvojhrách ťahali za kratší koniec. Zápis: 

www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5152&zapis=14 .

D - družstvo v nastúpilo v stretnutí 7.ligy v Trebaticiach proti domácemu A-čku, azda najväčšiemu favoritovi na postup. Naši dlho dobre vzdorovali, nakoniec však predsa len podľahli 5 :13 , keď mladí hráči nezískali ani bod .  Zápis: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5156&zapis=727 .

Rovnakým pomerom prehralo aj naše E-čko v Piešťanoch s tamojším F-družstvom , keď našim mladým, najmä na začiatku robil problém trávnatý poťah rakiet súpera. Zápis : www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5157&zapis=870.

Prehry nás mrzia, taký je už šport , nie vždy sa darí. Čo nás všetkých mrzí najviac je , že na stretnutiach našich družstiev nie je okrem hráčov, takmer nik prítomní. 

Očakávali sme oveľa väčší záujem najmä o stretnutia 2.ligy a to zo strany našich mladých hráčov , ale aj občanov J.Bohuníc. Na posledné stretnutie 2.ligy prišli hráči z Nižnej , avšak nikto z J.Bohuníc . Je smutné, že najmä naši mladí hráči, ktorí by sa aj sledovaním takýchto stretnutí mohli veľa veciam priučiť , nehovoriac, že by mali podporiť svojich starších spoluhráčov, nejavia záujem o účasť . 

Karol Gajdoš st.