Remíza A-čka v Rohožníku

07.04.2019 11:14

Pozitívum predposledného kola ligových súťaží je fakt , že ani  jedno naše družstvo neokúsilo trpkosť porážky . Zrodili sa tri remízy a dve víťazstvá našich.

A-čko v stretnutí 2. ligy vybojovalo cennú remízu v Rohožníku 9 : 9  a rovnakým pomerom sa skončilo aj stretnutie 4. ligy Rohožník B - J. Bohunice B.  Remíza A-družstva znamená, že si zachovalo reálnu nádej na záchranu v 2. lige.  Našim najlepším hráčom bol už tretíkrát za sebou Luikáš Mužila, ktorý vybojoval opäť 3 body a spolu s Patrikom Sýkorom jeden bod aj vo štvorhre. Po dva body pridali Vlado Tibenský   a Patrik Sýkora a jeden Pavol Heteš.  V B-čku sa najviac darilo J.Čápkovi , ktorý vyhral 3 stretnutia. Zápis A-čka: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5126&zapis=593 .

Naše C-čko  zvíťazilo vysoko 17:1 v Krakovanoch s posledným družstvom tabuľky. Aj napriek tejto výhre je už odsúdené na baráž o udržanie sa . Zápis: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5152&zapis=124 .

D-čko zvíťazilo na domácich stoloch nad nepríjemným Červeníkom 10: 8. Hostia , až na jednu výnimku hrajú s trávami, alebo antitopspinovým poťahom a tak sa naši dosť natrápili . Zápis: www.pinec.info/htm/rozpis/zapis/?soutez=5156&zapis=833 .

O príjemné prekvapenie sa postaralo E-družstvo, ktoré v stretnutí 8.ligy remizovalo v Sasinkove s tamojším B-čkom 9 : 9. Domáci sú na treťom mieste v tabuľke a boli favoritmi. Najlepšie bodoval opäť Tomáš Matovič, ktorý vyhral tri svoje stretnutia , po dva body pridali dievčatá Lucia Čapkovičová a Viktorka Urbanovská. Naši vyhrali tiež obe štvorhry. Zápis bude na www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=5157 . 

Budúci týždeň sa hrá posledné kolo ligových súťaží . Držme palce hlavne A-čku, ktoré hostí posledné družstvo tabuľky ŠKP Trnava !

 

Karol Gajdoš st.