Novoročný turnaj žiakov - výsledky

06.01.2019 10:13

Tohtoročný Novoročný žiacky turnaj o pohár starostky obce , ktorý sa hral v predvečer turnaja dospelých ,prilákal do telocvične celkom 16 mladých adeptov st. tenisu. Hralo sa v troch kategóriách - st.žiaci, ml. žiaci a neregistrovaní hráči. Pri rozdeľovaní do kategórii sa však bral ohľad aj na výkonnosť hráčov.

V  kategórii starších žiakov zvíťazila vcelku podľa očakávania  Viktória Urbanovská pred Marekom Hulíkom(ml.žiak) a Matúšom Michaličkom. Štvrté miesto zostalo pre Kristiána Makovicu. 

V kategórii ml.žiakov štartovalo 5 hráčov , ktorý hrali tiež každý s každým. Jednotlivé zápasy priniesli vyrovnané boje a o poradí na prvom a štvrtom mieste museli rozhodnúť vzájomné zápasy.   Z celkového prvenstva sa napokon tešil Maroš Eliáš pred Samuelom Hetešom a Michalom Benedikovičom. Štvrtý skončil Alex Nádaský  a piate miesto zostalo pre najmladšieho z nich , 9-ročného Marcela Matúša. 

V kategórii neregistrovaných hráčov  zvíťazil bez jedinej prehry Samo Pekarovič pred Robertom Jankovičom a príjemným prekvapením Kristínou Hyžovou. Štvrté miesto obsadil Samo Filo , piate Miška Hetešová, šieste Maxík Makovica a siedme miesto zostalo pre 7-ročného Martina Junasa , ktorého treba pochváliť za veľmi bojovný a nádejný výkon. Veď hral stolný tenis prvý krát v živote a určite nás zaujal.

 

 

Karol Gajdoš st.