Ďalší úspech Mareka Hulíka !

10.09.2018 10:24

V nedeľu 9.9. 2018 sa v Moravskom sv. Jáne odohral I. BTM (bodovací turnaj mládeže) bratislavsko-trnavskej oblasti v kategóriách mladšieho žiactva a dorastu. Z nášho klubu sa turnaja zúčastnili iba dvaja mladší žiaci a to Marek Hulík a Matúš Michalička.  Výborný výsledok dosiahol Marek Hulík, ktorý sa suverénne prebojoval medzi najlepších osem hráčov, kde však už nestačil na druhého nasadeného Viktora Kopeca zo Stolnotenisového centra BA. V najlepšej osmičke však skončil ako jediný hráč z Trnavského kraja !   Matúš Michalička tiež nesklamal , postúpil zo skupiny , avšak v prvom kole vyraďovacej fázy už nestačil na  Dominika Lesňáka tiež zo Stolnotenisového centra, ktorý napokon  obsadil 5.-8.miesto rovnako ako Marek Hulík. Matúš skončil na 17.- 32. mieste zo 42 štartujúcich.  Je trochu smutné, že v našom klube máme momentálne 9 (!) dorastencov a dorasteniek, avšak nikto z nich neprejavil záujem o účasť na turnaji, aby si otestovali svoju výkonnosť pred nastávajúcimi ligovými súťažiami. Pritom Patrik Sýkora by určite patril medzi favoritov...